| EuSiPunct a întrebat:

sad ar vrea si eu un sfat pentru ca il iubesc pe un baiat si cred ca la fel dar sunt cu el de 3 zile si deja am avut certuti. azi a iejit afara el cu niste prieteni si cand a venit a zis ca e suparat pe mine si ca din cauza mea are nervi ...si l.am intrebare dc dar nu. mi raspunde. ce sa faq?sad

Răspuns Câştigător
| kissomanu a răspuns:

Daca te iubeste, iti va spune de ce este suparat, dar daca nu iti spune, nu te stresa tare ca ii va trece.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-i pace, la un moment dat o sa-ti spuna singur.Si,daca vezi ca te certi, mai bine il lasi.In 3 zile nici gustul nu l-ai prins si te certi? Bah!

| Virkno a răspuns:

Cred ca atunci cand a iesit in oras a vb el ceva cu prietenii lui si s-a suparat poate prietenii aceia au spus si niste minciuni cum ca te-ai sarutat cu unu sau chestii din astea asa ca lasa-l sai treaca si cand e du-te la el sa ai o discutie asa mai serioasa.

| pitcrv a răspuns:

Poate iau bagat prieteni in cap ceva despre tine?
Lasal putin sa se linisteasca si sigur te va cauta el

| cryng a răspuns:

In 3 zile iubire? poate va placeti doar dar e cam repede sa spui ca va iubiti.si daca nu aveti decat 3 zile si deja va certati crede-ma mai bine las-o balta inchipuie-ti cum va fi peste un an daca ati mai fi impreuna.:-)

| teutza_2626 a răspuns:

Pai el este o fire mai, cum sa spun mai linistita sau una mai zvapaiata daca e zvapaiata crede-ma ca acesti baieti nuprea au rabdare cu fetele, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l dai dracu si sa pui mina sa inveti sa scrii

| EuSiPunct explică:

Am 17 ani daca tot te intereseazabig grinbig grinbig grintonguetongue

| raluca_9219 a răspuns:

Cati ani ai 11, 12, 13? sau? invata sa scrii corect si dupa aia iti faci iubit...tongue