| D3ea96 a întrebat:

As avea nevoie de niste idei de mesaje pentru iubitul meu, care este plecat din tara. I-am scris sincer ce am simtit, pentru ca de obicei nu prea apelez la google deoarece il impresionez mai tare cu un "TE IUBESC" sau cu un simplu "MI-E DOR DE TINE!" spus din inima decat cu mesaje sofisticate... dar acum am ramas in pana de idei si as dori ajutorul vostru. Cele mai frumoase mesaje de dragoste care sa scoata in evidenta faptul ca imi lipseste enorm, vor primi funda!
P.S Daca aveti de gand sa apelati la jigniri mai bine abtineti-va. Eu am nevoie de ajutor nu de insulte! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu jignesc, daca nu apelezi la google si vrei sa-l impresionezi de ce ai apela la noi? lasa-ti inima sa "gandeasca" daca chiar il iubesti, eu nu-mi pun vorbele altora in gura atunci cand vreau sa zic ceva, te-am jignit?

| D3ea96 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu m-ai jignit... dar i-am zis sincer ce simt, numai ca as vrea ceva mai special intelegi? Vreau doar niste idei, pentru ca nu sunt genu de persoana calda, sunt putin mai rece si nu le prea am cu acele genuri de mesaje dulci, siropoase. intelegi?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru D3ea96):

Deutza, de ce vrei sa faci o greseala pe care mai toate fetele o fac, vrei sa vada ca esti moarta dupa el? mai rarut ca-i mai dragutwinking daca doresti conversam pe acest subiect

| D3ea96 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Exact! Mai rarut ca-i mai dragut big grin Oricum mersi de sfat!