| Andreea3278 a întrebat:

As avea o îndrebare pentru medici specialisti în ginecologie! Am facut sex cu partenerul meu acum patru zile; si imediat după actul sexual a început sa ma doară burta jos îngrozitor de tare! Am luat pauza 2 zile si după am încercat sa fac din nou dragoste sperând ca nu ma va mai durea; dar a fost aceeasi nu mai ca de data asta ma durea mai tare; eram în stare sa chem salvarea! Am luat un nospa si mi-a trecut! Durerea durează 60 minute! Îmi puteti spune ce am si daca e grav?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns cert, sigur, exact, precis dar mai ales corect poti rimi doar de la medicul ginecolog care te va consulta temeinic si profesional. Fara sa-ti fie consultata "pasarica" in mod direct, real/concret vei primi doar simple pareri si/sau presupuneri cu totul subiective, nefondate si fara nici-o valoare reala. Multa sanatate!

1 răspuns: