| Zilnice_Noutati_1980 a întrebat:

As avea o intrebare, aseara am vrut sa fac dragoste cu prietena mea,eu sunt virgin, ea nu este...problema a fost foarte nasoala,eu nu eram excitat deloc,chiar daca ne-am sarutat,ne-am mangaiat, si tot asa.straight face
ce mi-ati sugera sa fac?!
Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| lusiii11 a răspuns:

Probabil ca nu ai fost stimulat suficient de mult! Incearca mai mult preludiu. Daca nici asa nu functioneaza ar trebui sa mergi la un medic.

| neutrino a răspuns:

Ghinion. Mai incearca si daca se repeta, mergi la medic.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Cred ca anul de l-ai pus acolo nu e adeverat 1980. si esti virgin tongue

| nicosweet a răspuns:

Buna! pai tu ce crezi? pune-o la treaba mai multlaughing daca nu e virgina, presupun ca are mai multa experienta decat tine..chestia e ca nu te-a excitat cat trebuia..si nu a vrut el sa se trezeascalaughing))

| mona a răspuns:

Schimba partenera si daca se repeta incidentul consulta un medic

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cati ani ai?

| DB_SevyTupeu_1989 a răspuns:

Poate ai o alta atractie... incearca sa te dai la un barbat! sa vezi... ce se int. daca e asa asta e ghinionu tau happy

| frumusikgirl1 a răspuns:

1. ori ea nu stie sa te excite. 2. ori esti impotent (fara gluma) 3. ori nu te atrage

| Eronik a răspuns:

Maestre incearca mai mult preludiu, un oral ar fi si el o idee. Bafta!

| jhonnppo a răspuns:

Du-te la farmacie si cere un produs asemanator cu viagra, am un prieten care foloseste si ii sta teapana 4 ore, mi-a spus ca da in prietena lui ca in posta timp de 4 ore... daca vr sa-te ajute da-mi mesaj