| Mariaa5788755556 a întrebat:

Bună, as avea o întrebare, azi prietenul meu o lăsat în mine și peste 10 ore mi-a venit menstruația s-ar putea sa mai rămân gravidă dacă mi-a venit menstruația? Și vreau să menționez că amândoi am fost de acord

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, ai scapat. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce a lasat in tine!
De o sarcina ai scapat, ca mesntra a venit, dar de o boala cu transmitere sexuala, nu ai cum stii daca ai scapat, pana nu faci testele necesare.
Daca sunteti minori, acordul vostru nu conteaza, fara consimtamantul parintilor.

| Andreeush a răspuns:

Nu, nu esti in perioada fertila.

| Eusiatat26 a răspuns:

Nu mai ramai stai liniștită