| coolgirlmaria a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare. imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place si intr-un fel mi-e frica sa fiu prietena lui eu nu am mai avut iubit si mi-e frica sa nu fiu dezamagitasad

Răspuns Câştigător
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Analizeana bine comportamentul lui fata de tine, compara comportamentul fata de tine cu comportamentul fata de alte fete. Incepe cu inceputul, fiti buni prieteni si usor usor poti saintri in detalii, ii poti spune pana la urma cum sta treaba cu tine si cu baieti, spune'i ca esti o fire mai sensibila si nu vrei sa suferi de acum in colo, asa ii vei putea observa reactia si iti vei da seama, chiar poate face vreun pas inainte. Succes. Sper ca te'am ajutat.

Funda, te rog?:*:*:*love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Cati ani ai? daca ai peste 17-18 ani nu e nici o tragedie sa mai prinzi ceva experienta, chiar daca nu merge cum vrei tu, dar daca ai14-15 sau chiar 16 ani.atunci stai cuminte in banca ta, mai bine asalaughing

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Auzi u cati ani ai ca vr sa vad ceva? pls zi ca poate esti...

| coolgirlmaria explică:

Am 13 ani jumate