| CheeseCake2005 a întrebat:

as avea si eu o intrebare.Prietena mea spune ca nu a facut sex niciodata cu nimeni decat a primit oral, dar s-a masturbat/a fost penetrata cu mana, cum imi pot da seama daca mai este virigna sau nu, deoarece nu am incredere?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă „a primit oral" înseamnă că a făcut sex; nu e musai să penetrezi o femeie ca să faci sex cu ea și chiar să-i placă!
Așadar, virgină sigur nu mai e, chiar dacă i-o fi rămas un rest de himen intact.

10 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Te face mai barbat daca ea e virgina sau nu? Nu vad scopul acestui,, control,, si daca eram in locul fetei te luam la suturi.

| CheeseCake2005 explică (pentru FABULOSUL6000):

Luai la suturi? si nu nu e vorba de " daca ma face mai barbat" doar ca eu apreciez sinceritatea, nu am nici cea mai mica problema daca e sau nu virgina, dar am o problema cu minicuna

| mihai69 a răspuns (pentru CheeseCake2005):

Nu cred că fata a vrut să te mintă; atât că ea se consideră virgină pentru că nu a fost penetrată de un penis. Nu e vina ei că asta e concepția „populară" despre virginitate. Dacă ar fi vrut să nu-ți spună chiar nimic, nu mai pomenea de sexul oral și de masturbație - spunea că a avut un „accident" în copilărie și asta e...

| NoName0x0 a răspuns:

Daca a fost penetrata cu mana, 90% nu mai e virgina!

| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Buna! Cea mai buna solutie, verific-o! Eu cu prietena mea asa am facut deoarece am atins-o odata si na eu stiu ca voi cat sunteti virgine va doare mult mai rau si mi s-a parut suspect, nu ca ar fi facut sex sau altceva dar na se mai intampla si accidente si ca sa ma conving am controlat-o, daca nu vrei sa ii zici direct ia-o pe ocolite! Bafta!

| CheeseCake2005 explică (pentru Costin_Stefan_M._1999):

Cum sa o controlez din moment ce ea s-a masturbat? himenul putea fi rupt, si din ce m-am documentat pe internet ruperea himenului prin masturbare nu reprezinta pierderea virginitatii. Apropo sunt baiat si am probleme de incredere cu prietena mea, de aceea am si intrebat, este vreo diferenta daca prietena mea are himenul rupt si am sa fac sex cu ea fata de cand am sa fac sex cu o fata care nu mai este virgina? si mi-a s-a parut suspect ca doreste sa isi piarda virginitatea cu mine, si suntem impreuna de abia 3 luni

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costin_Stefan_M._1999):

Tu esti ginecolog?

Care "voi" ca asta cu care vorbesti e baiat...

| CheeseCake2005 explică:

Ce am intrebat eu si ce ai raspuns tu, stiu si eu ce este virginitatea si difera, sunt femei care se nas fara himen.in fine.

| subTooc a răspuns:

A primti oral si mai mult ca sigur a si facut oral...

| CheeseCake2005 explică (pentru subTooc):

Well a fost oral de la alta fata...