| MiaMia_1479 a întrebat:

as avea si eu o problema, suna cam asa:mi-a intarziat menstruatia, trebuia sa vina pe 8, iar acum suntem in 28(nu am un ciclu regulat), intre timp mi-am facut 2 teste de sarcina si mi-au iesit negative...deci mai poate fi vorba de o sarcina? Astept raspuns, mersi.

4 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Nu neaparatsad dar poate testele alea mint uneori( UNEORI ) dar totusi eu cred ca nubig grin

| Musiclove18 a răspuns:

Din moment ce ti'au iesit negative testele, nu draga mea.Eu zic sa stai linisita:*cum zice GeoBoy poate mint "UNEORI" dar daca 2 au zis acelasi lucru, stai linistita:*>big grin

| Didi_3651 a răspuns:

Draga mea,
E posibil sa fie doar o simpla dereglare hormonala.Depinde de fiecare organism in parte. Unora li se intampla primavara, altora vara, toamna ori iarna. Cel mai bine insa este sa consulti un medic ginecolog pentru a te linisti happy

| lexysweet a răspuns:

Didi are dreptate... poate fi o dereglare hormonala...am o prietena careia nu i-a venit menstruatia timp de 3 luni. a fost la medic si a fost nevoita sa faca acupunctura pentru a reveni totul la normal.acum e foarte bine si de ceva timp nu mai are probleme de acest fel.