| AnnaMary_2420 a întrebat:

As dori daca se poate sa-mi dati un sfat daca se poate! Iubesc un baiat X si sunt cu el.insa este o tiganca Y. care daca afla ca sunt cu el ma va bate sau se va lua de mine! Ce as putea face sa raman cu el dar sa nu patesc nimic? Adica il iubesc mult si nu vreau sa ma despart de el. Sau macar cum as putea sa-l uit daca totusi va trebuii sa ma desp de el? Multumesc.

6 răspunsuri:
| XoOxXo a răspuns:

Dc sa te desparti de el? din vina unei tigance? Nu te lasa, lupta pentru el.Si daca trebuie sa te bati bata-te sa nu-ti fie frica. Daca il iubesti pe acel baiat x atc vei invinge usor pe tiganca aia fiindca il iubesti pe acel baiat si iubirea invinge tot.Nu te lasa sa-ti fure baiatul iubit. Daca ai prietene care iti sunt aproape o puteti bate impreuna pe tiganca aia.Deci eu iti urez mult noroc:X
Se va lua de tine tiganca aia? Nu te lasa in niciun caz!

Succes:X

Funda?:X

| cazzo a răspuns:

Pai vorbeste cu el sa fie secretul vostru cel putin o perioada pana ii trece la nebuna sau pune-l sa te apere daca nu vrea in secret sau 3 cheamama pe mine sa o linistesc funda?

| danky a răspuns:

Da vrajeala toti ii spuneti ca nu se merita sa ai probleme din cauza unuei fete sau baiat in cazul de fata dar de unde stiti cat tine la baiatu ala si ii mai spuneti sa se desparta de el da e usor sa scrii 8 litere dar e mult mai greu sa faci lucru ala eu stii ceti spun iti spun ca nu trebuie sa-ti fie frica si daca il vrei pe baiatu ala cu adevarat lupta pentru el indiferent de consecinte dar ai grija cat de mult pui suflet pentru el ca dupa aia o sa regreti si daca tinganca aia iti spune ceva riposteaza e cel mai bine nu trebuie sa-ti fie frica de nimeni.

| Andrux_3060 a răspuns:

Mai deci in 1 rand ce trebuie are acea tsiganca cu el?
incearca si spune-i lui!
si el o sa vb ca ea sigurwinking
si daca el nu o sa se bage cel mai bine esta sa te desparti de el pentru ca nu merita sa ai probleme din cauza unui baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu cred ca nu ar trebui sa te desparti de el, daca intr-adevar tii la el. daca se leaga de tine tiganca cheama pe cineva in ajutor, spune-i prietenului tau sau cheama politia sau spune-i baiatului sa vorbeasca el cu tipa si sa lamureasca situatia sa nu aiba nimica cu tine...Succes!:X:X:X:X

| alexutza_8388 a răspuns:

Nu renunta la el spune-i si ezplica-i de ea daca te iubeste te va ajuta. Daca vrei sa il uiti nu o fa fa-l gelos si nu il lua in seama ca se va intoarce la tine