| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi incep viata sexuala si vreau sa fie un moment romantic de neuitat...ce imi puteti recomanda sa folosesc in locul petalelor de trandafir(in caz ca nu gasesc)

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Hmm eu zic sa lasi tootul sa vina de la sine, poate sa fie si in lift daca a oferit senzatii tari smug atunci nu o sa uiti si o sa iti placa foarte muult! succes si ai grija de tine nu uita de caciulitza

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pioneze.Dezvirginare instantaneie din cauza contrelor.

| aryana1991 a răspuns:

Poti folosi lumanarele parfumate dar nu prea o sa te intereseze atunci.Eu zic ca daca esti cu persoana potrivita care tine la tine ai tot ce iti trebuie si va fi ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci nimic ca sa fie romantic.,, Chestia'' in sine este romantica.
Daca ai sub 18 ani, mai bine nu o face.
Nu o face nici daca te simti fortata, daca simti ca e prematur sau daca nu esti pregatita.
happy Eventual ai putea pune:muzica frumoasa, lumanari parfumate...

| anonima3389 a răspuns:

Lumanarele,friscahappy

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Toaleta publica, ascultand manele, fumand marijuana rolling on the floor foarte romantic nu happy?

| geogen a răspuns:

Poti fi oricat de romantica vrei, dar nu mai sa fie el cel potrivit.sa nu fii pusa intr-o situatie penibila, dar nu stiu dupa parerea mea baietii fac asa ceva nu fetele, poti fi romantica atunci in acel moment, nu te hazarda prea mult.

| Rijkin97 a răspuns:

Toaleta publica thumbs up