| nicol20 a întrebat:

Buna as dori sa postez si eu o intrebare este pentru baieti mai mult dar pot sa raspunda si feteelebig grine ce insala baieti cand au langa o persoana care le pot oferi tot si interesant spun ca iubesc? Cand iubesti mai poti insela? E normal? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Nu v-ati saturat de astfel de generalizari? Va inseala unul, veniti pe Internet, aruncati cu noroi, ca barbatii sunt porci, nesimtiti. Atunci cand oferi ceva, trebuie sa fii constienta ca ti se ofera in egala masura, ca ai pentru ce sa pui suflet, ca merita. Dar la astfel de intrebare, mira-m-as sa poti sa fii si rationala atunci cand iubesti.

7 răspunsuri:
| snowflake a răspuns:

Probabil ca nu realizeaza ce pierd, decat in momentul in care o facwinking

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu cred ca daca iubesti nu inseli dar na nu stiu ce este in capul fiecaruia, poate nu e sincer cand zice ca iubeste, de obicei este destul de greu sa rezisti ispitelor si asta e valabil atat pentru fete cat si pentru baieti, vorba lui flav nu are rost sa generalizam.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Deci... Cand vorbesti despre un baiat care poate pe tine te-a inselat spune de ala. Nu ne baga pe toti in aceeasi oala. Pai baietii sunt ca niste caini. Baietii incearca la fete. Daca au vazut ca ridica coada hop pe ea... Si fetele sunt uneori mai rau ca baietii. Ce crezi ca numai baietii inseala? Inseala si fetele stai u linistitawinking Uneori mai rau ca baietiiwinking Si Daca iubesti cu adevarat nu e nevoie sa inseliwinking

| Fan7a a răspuns:

Depinde de fiecare dar genurile senisbile si milostive nu imi pot imagina cum sa insele dar in cazurile de 80% sunt cei cu STRADA, CARTIERELE, HIP HOP de asta de strada...

| aliyna a răspuns:

Oare de ce inseala fetele? Nu-i cam din aceleasi motive? Oricum tu ai pus intrebare la general, si sa stii ca nu toti baieti inseala, doar uni.

| Gabi_6377 a răspuns:

Cred totusi, ca daca iubesti cu adevarat, nu inseli, indiferent daca esti baiat sau fata. Unii barbati inseala pentru ca nu primesc ce vor in relatia actuala(chestii sexuale perverse, probleme medicale, etc). Uneori, barbatii gasesc femei carora nu le pentru rezista, nu sunt neaparat frumoase, dar au o atractie anume pentru ei. Dupa ce le au, nu le mai doresc. E ca un impuls, la care nu poti rezista.Sunt multe motive sa inseli.Cred ca inseli si daca iubesti, atunci cand exista o distanta mare intre cei doi.Barbatii nu pot astepta mult si inseala, desi persoana iubita e la distanta.

| Zazu a răspuns:

Barbatii nu inseala, femeile sunt cele care fac primul pas, cele care incearca terenul! Daca nu ar avea cale libera, daca femeia ar avea bun simt si educatie, barbatul nu ar insista deloc.Cu asta cred ca suntem de acord toti, nu? Femei ipocrite sunt la tot pasul, unele vomita de"inteligenta"de toate gaurile, altele fac pe mironositele, altele pe educatele, dar daca nu au limite degeaba! Sa nu generalizam, femeile inseala cu gandul, fizic sau cu ce au la indemana, barbatii o fac pentru ca li se da ocazia! Ma contrazice cineva?!