| lolodropy a întrebat:

Buna as dori si eu sa pun o intrebare. stiti este vorba despre faptul ca am auzit de la prietene ca dupa ce iti incepi viata sexuala nu o sa te mai dezvoltii ceea ce cuprinde si cresterea in inaltime thinking si sanii si fundul si altele. altele spun ca da. pai ce sa mai cred ma puteti ajuta dau fundita

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Creșterea nu are treabă cu viața sexuală.
Important este să faci pasul după ce organismul a ajuns la maturitate, după 18-20 de ani. Sănătatea ta este pusă în joc.
Pa, pa.

| girlsad a răspuns:

Salut

da asa-i este:*

| Ирина19 a răspuns:

Asta depinde la fiecare fata, la unele pot aparea aceste simptome la altele nu, insa cu cresterea in inaltime e prima data cind aud asa ceva, nu cred sa fie adevarat.Bafta happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat, viata sexuala nu influenteaza in nici un fel cresterea in inaltime, dimensiunile sau aspectul sanilor si feselor.

| krisss93 a răspuns:

Da si eu sunt virgina si din spusele prietenelor si eu ma auzit ca cica unele fte dupa ce isi incep viata sexuala slabesc sau unele se ingrasa depinde de organism. e adevarat?