| anonim_4396 a întrebat:

as vrea niste sfaturi despre cum sa atrag un baiat care il plac dar si el ma place, dar eu simt ca nu. nu are curaj sa imi spuna nici te iubesc. de ci ce sa fac? ajutati-mava rog. va pup pa

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai de ce sa-ti spuna ''te iubesc?''! Nu vad niciun motiv!
''Te iubesc'' se spune dupa mult timp,cand simti cu adevarat asta. Nu ai cum sa iubesti o persona in stadiul in care sunteti voi acum.
Il placi,poate te place,dar nu-l iubesti, nu te iubeste.
E imposibil, deocamdata!
Cum sa-l atragi?
Trebuie sa te faci remarcata!
Zambeste-i!
Priveste-l mai mult decat pe ceilalti baieti!
Eventual, il poti saluta cand treci pe langa el!
Incearca sa te integrezi in gasca lui de prieteni!
Cam astea sunt lucrurile pe care trebuie sa le faci, acum e si randul lui sa faca ceva.
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru NoSmile):

Mersi mult!
dar suntem de 1 an impreuna

| NoSmile a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa!
Credeam ca sunteti doar amici, sau simpli cunoscuti.
Oricum, sentimentele trebuiesc dovedite, nu spuse!
Te pup!

| usuk a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))aoooolooo de 1 an impreuna? impreuna la ce? la impartit de covrigi? sentimental e CLAR ca nu.

4 răspunsuri:
| FlowerRoseRose a răspuns:

In primul rand: cati ani ai?
in al doilea ai putea sa te infrumusetezi, sa fi mai mult genul lui, sa dicutati mai mult, sa gasiti lucruri in coum sa petreceti mai mult timp unul cu altul...

Sper ca te-am ajutat!
Astept fundita daca se poate happy