| alexutzuBOSS123 a întrebat:

Buna as vrea niste siteuri unde pot sa-mi gasesc jumatatea.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce raspunsuri ale unor specimene umane, http://www.trafic.ro/....../saptamana
http://www.vipid.ro/

bafta multa

10 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu asa se gaseste jumatatea.
Trebuie sa cunosti o fata in lumea reala, nu virtuala.
Trebuie sa petreci timp cu ea, sa vezi daca intr-adevar iti place sau nu.
Iesi la plimbare, oriunde, o vei intalnii!

| alexutzuBOSS123 explică (pentru NoSmile):

Da,dar pot sa o cunosc si pe net si sa-i propun o intalnire in realitate

| NoSmile a răspuns (pentru alexutzuBOSS123):

Da,dar nu e acelasi lucru!

| Doηηa a răspuns:

Clar...

| h3r a răspuns:

Ești și prost, TPU se simte în plus. Adică el e site special și tu profiți de el...în loc să cauți aici?

| alexutzuBOSS123 explică (pentru h3r):

Stai linistita ca am cautat si aici si mi-au spus ca nu e locul potrivit straight face

| Eusinimenialtul a răspuns:

Nu esti intreg :o? Du-te la doctor ca poate iti gaseste el jumatatea corpului laughing) Trecand peste gluma. -> Nu iti poti gasi 'jumatatea' pe internet happy Trbuie sa o gasesti in lumea reala happy

| Chibelean_Cristiana_1982 a răspuns:

Buna as vrea niste siteuri unde pot sa-mi gasesc jumatatea.