| Andrwi a întrebat:

As vrea o declarație de dragoste pentru iubita mea. Mâine implinim o luna și nu gasesc nici un mesaj frumoas. As vrea ceva gen. Astazi implinim o luna de relatie vreau sa stii ca ma simpt... Mulțumesc pentru răspuns cel mai frumos primește fonda

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

...simt minunat langa tine, sper ca simti si tu la fel! Cand sunt cu tine simt ca plutesc! Te iubesc mai mult decat ti-as putea spune vreodata in cuvinte, tu esti viata mea, iti multumesc ca existi si ca ai ales sa fi cu mine! Daca e prea siropos modific-o! happy

| Andreeasps a răspuns:

Nu te grabii cu declaratiile dupa de abia o luna pentru ca o sa te considere slab si va incerca sa te manipuleze, daca ea e de fel romantica si iti spune lucruri frumoase e ok, altfel nu. Iti spun din experienta, cam asa gandeste o fata!