| япончик a întrebat:

as vrea sa intreb fetele, penisul meu are 15 cm lungime si 13.5 grosime. Intrebarea e am sanse sa ofer un sex de nota 10, tinind cont ca partenera a avut penis si de 18-19 sa zicem. Deci am sanse sa o fac fericita si sa renunte la ceilalti, ziceti vreoon secret daca aveti va rog, am 19 ani, dau funda fara sa gindesc

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

La asa dimensiuni cred ca ai o tumoare!

| wzz a răspuns:

@ Will: Aruncă-te-n gol, România n-are nevoie de profesori de sexologie reduşi ca tine. Cel mai mult contează cum îi stimulezi clitorisul pentru că ala duce la orgasm şi nu ceva din interiorul vaginului? Prietene, nu mai citii toate tâmpeniile de pe net sau spune-i lu tac-tu să nu te mai mintă.
@ Tedy: De nota 10 momentan nu cred, ci ( POATE ) după ce mai prinzi experienţă. Ajunge 'jucăria' pe care o ai pentru a face o fată/femeie fericită. Trebuie să rezişti pentru asta ( fericire ) deci gândeşte-te la rinoceri, reni, iepuraşi pe câmp şi flori de mai, nu "acum o fac!"
Nu există vreun secret pentru asta, totul depinde doar si doar de tine.

| Alec a răspuns:

Sanse ai, pentru ca cel mai mult conteaza cum ii stimulezi clitorisul, pentru ca ala duce la orgasm, si nu ceva din interiorul vaginului. Cine spune ca marimea nu conteaza e mincinoasa oricum, dar conteaza mult mai mult ceea ce sti tu sa faci cu ea. Degeaba ai 22 cm daca faci 15 penetrari pe minut, si alea aiurea laughing