| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa intreb fetele, penisul meu are 15 cm lungime si 13.5 grosime. Intrebarea e am sanse sa ofer un sex de nota 10, tinind cont ca partenera a avut penis si de 18-19 sa zicem. Deci am sanse sa o fac fericita si sa renunte la ceilalti, ziceti vreoon secret daca aveti va rog, am 19 ani, dau funda fara sa gindesc, mersi mult.

10 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Mosule, esti in medie, so don't worry...cu orice peste 10 cm, daca stii sa folosesti, poti sa satisfaci o fata...mai ales, cum ziceau si mai sus, ai limba, maini, etcwinking

| cossmy a răspuns:

Cam asa e grosimea.intre 12-14 cm... daca nu credeti, masuratiwinking...si fetele, intrebati'va iubitii, prietenii, etc, ca va vor confirmawinking

| Daysukki a răspuns:

Invata sa formulezi o fraza calumea si dupa poti pune intrebari idioate!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Dupa modul de exprimare, e greu de crezut ca ai 19 ani.

| alliss a răspuns:

Stai stai ca nu am inteles rolling on the floor Cum adica penisul tau are 15 cm lungime si 13, 5 grosime. iar partenera ta a avut penis si de 18-19 cm? M-ai bagat in ceata straight face Tu iti bati joc de noi rolling on the floor? Ne faci sa ne pierdem timpu nostru pretios pentru o idioata de intrebare rolling on the floor)

| ancutzika27 a răspuns:

Deci Tedy,sa inteleg ca partenera ta are penisul mai lung decat al tau? Si inca o intrebare, de ce partenera ta trebuie sa renunte la ceilalti, mai are si altii?
Învata sa scrii!

| япончик a răspuns:

Dati-mi exemplu, cum ar fi trebuit de formulat intrebarea. Si scuzati-ma eram in stare de ebrietate!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daaaaaa' cu limba cu stai, cum stai cu limba domnu doctor?

| sedativ_7589 a răspuns:

S-a referit ca partenera lui a avut parte si de penisuri mai mari decat al lui siii... da se poate oferi placere cu orice fel de penis (ma rog aproape) daca ai cap si sti sa-l folosesti cum trebuie