| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa intreb fetele, penisul meu are 15 cm lungime si 13.5 grosime. Intrebarea e: am sanse sa ofer un sex de nota 10, tinind cont ca partenera mea a avut amanti cu penis si de 18-19 cm sa zicem. Deci am sanse sa o fac fericita si sa renunte la ceilalti, ziceti vreoon secret daca aveti va rog, am 19 ani, dau funda fara sa gindesc, mersi mult.

7 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

15 cm lungime, 13, 5 grosime? Scuza-ma, o ai patrata cumva?
Eu m-am oprit la detaliul despre marime, n-am mai continuat sa vad ce vrei in continuare.

| liviu42 a răspuns:

Ai pe dracu 19 ani, daca aveai 19 ani aveai o alta gandire si nu ne stresai cu intrebarii de copil de 14 ani. Ti-a zis ea dimensiunile la penisurile care au intrat in ea? le-a masurat pe toate? Sunt atatea articole privind arta de a face dragoste care nu consta doar ca ai un penis mare sau mic, Tu vrei si unele afrodisiace ca s-ai dai fetei ca sa faca sex cu tine,, ce sanse sa ai sa faca sex doar cu tine? Nici o sansa nu ai datorita gandiri tale care nu denota ca ai 19 ai. punct

| BubuLina999 a răspuns:

Mai de ce iti afci atatea probleme?
lasa totul sa decurga de la sine nu te mai stresa pentru o lungime a penisului ca pana la urma nu asta conteaza. sti cum se zice : mai bine micuta si jucausa decat mare si bleaga big grin.

normal ca ai sanse sa o faci fericita atata timp cat sti ceea ce faci.

secretul : fa-o sa se stimta bine si ofera-i un preludiu care sa o faca sa uite de tot iar succesul este garantat.

Hai succes kiss FUNDI puppy dog eyesbatting eyelashes

| russyy a răspuns:

Pai nu stiu...cred ca poti oferi placere...dar trebuie so fci sa se simta si bine so saruti etc. daca te iubeste ii va place oricum:* nu penisu konteaza

| alexutza1183 a răspuns:

"nu conteaza marimea baghetei ci magia din ea"... daca sti sa o folosesti, si sanse happy succes!

| DeniAli14 a răspuns:

Si eu m-am oprit tot la grosime si lungime nici acum nu am citit tot rolling on the floor) da ce esti tu patratel cum dracu sa fie atata?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragul meu. Stii v0rba aia care se zice: Nu conteaza lungimea penisului, ci doar baiatul daca stie sa se miste?happy Pai cam asa e! Da! e adevarat, pe fete le atrac penisurile mai mari, dar iti spun din proprie experienta, ca si cele mici fac treaba mult mai buna! T0tul depinde de tine daca 0 iubesti pe ea, sau daca vrei sa ai parte de 0 partida adevarata! Gandeste`te la asta! Nu conteaza daca ea a avut parte si de 25 de cm. Daca tu stii sa 0 faci sa se simta bine, sa se simta femeie iti garantez ca 0 sa fie de n0ta 10! Merit funda? smug