| alexu47 a întrebat:

Buna!
as vrea sa ma ajutati cu o problema!
este vorba despre ofata care este mai mica cu un an dar nu asta conteaza!
eu am 13 ani si ea 12!
si nu vreau raspunsuri ca : esti prea mic, fi atent la scoala si chiesti din astea!
ea este foarte frumoasa si o iubesc tare mult si as vrea sa fiu cu ea dar nu stiu cum sa procedez!
!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai mai mult pe langa ea..stati cu prietenii si jucati ascunsa iar voi va ascundeti aman2, jucati adevar sau provocare si sa te provoace un coleg sa o pupi si chestii din astea..ascultati muzica la casti..stai mai mult pe langa ea. vorbiti la tel..pe mess ..despre diferite chestii..si dupa o perioada cred ca o sa isi dee seama ca o placi..si dupa cateva zile, saptamani, fa-ti curaj si spune-i ca o placi..sau poti sa ii spui asta printr-un mesaj iar dupa o suni si o intrebi daca vrea. sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa ce ca esti mic si te dai mare, mai scrii si prost. Mergi la gradinita!

| alexu47 explică (pentru neutrino):

In primul rand cine vb

Răspuns utilizator avertizat
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Esti prea mic, fi atent la scoala.

| Ozdogan a răspuns:

Hellauu` Alexu`!
Sigur te voi ajutalove struck
Daca o iubesti,spune-i pur si simplu pe mess sau mesaj.
Dar, daca vrei sa fii mai romanitc smug invit-o la o plimbare, un suc, un film ceva si zi-i atunci ca o iubesti tare mult, ca e frumoasa si ca vrei sa fie iubita ta! Nu fii timid oh go on. Daca o sa fii timid, o vei pierde! Actioneaza cat mai repede!:*
Mult noroc! Kisses:* Ma bucur ca te-am ajutat! big grin

| amaliaamely a răspuns:

Buna! Deci ai putea sa vorbesti cu ea pe mess si sa ii spui tot ce simtii...adika man inainte o cunostii mai bine...
Sau ai putea sa ii zici fata in afta ce simtii de mai romatic si imi frumos.o chemi la o plimbare si ii zici ca i iubesti si ca daca vrean sa fiti impreuna!big grin
Sper ca te-am ajutat.big grinbig grin