| FrozenloVe a întrebat:

AS vrea sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema.:
-Niciodata nu am vorbith` cu mama mea despre baieti, sau daca imi place de cineva., iar cand se deschide cateodata o discutie de aceasta eu nu pot sa ma deschid in fata mamei.deoarece simt ca ma va certa.ati putea sa ma ajutati, spunandu`i cum sa.ma deschid mai mult in fata ei si cum sa pornesc o discutie de aceasta? Funda
puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ana_8108 a răspuns:

Pai asa patesc si eu cu mama mea.Ea imi spune ca ii pot povesti orice, dar daca ii zic sau o intreb ceva imi zice:"Ce te intereseaza chestiile astea"?
Sau ma cearta. Spune-i ca...esti curioasa. Daca nu iti iese ia id meu si vorbim acolo.Te ajut eu cu ce vrei sa stii:-d
Id este easykill2002

3 răspunsuri:
| FrozenloVe explică:

Multumesc tuturor kiss

| RapperuL_7603 a răspuns:

Mama ta n`o sa fie de acord, mai bine nu ii spui big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa o ai ca o prietena, sa vorbiti de haine, machiaj, din astea de fete si intr'un final vei ajunge si la baieti.
Si mie mi se parea ciudat sa vorbesc cu mama, imi dadeam ochii peste cap cand auzeam de baieti dar intr'un final am inceput sa imi dau drumu la gura si sa fiu sincera cu ce simt si etc.