| LookAtMeNow a întrebat:

As vrea sa'mi petrec revelionul cu prietenii dar nu stiu cum vor reactiona parintii mei. Voi cum le'ati spune?(P. S: Parintii mei nu sunt genul ala care ma tin sub supraveghere in fiecare minut adica imi acorda libertate dar nu excesiva) Scuzati categoria

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

+1 Rene

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai introdu in conversatie aceasta tema. Si cand ti se pare tie ca e momentul zile cam asa: "uitati m-am gandit sa imi petrec revelionul cu niste prieteni. Ma lasati? " Sau ceva de genu. Iar daca refuza de prima data nu nervoasa. Mia incearca si a doua zi si tot asahappy eu asa as face happy

| xXxRaduxXx a răspuns:

Deci spune-le ca vrei sa fii cu prietenii de revel nu sa stai cu parintii acasa(sau unde or merge ei)... spune-le mai intai tot despre unde se tine, cine merge si ce veti face acolo si cel mai important nu te da batuthappy daca zic "NU" intreabai si a doua si a treia zi. Distractiebig grin