| Denny_7411 a întrebat:

As vrea sa stiu care este primul indiciu, primul semn ca unui baiat ii place o fata? Poate ca deja stiu dar nu sunt sigura ...Ma puteti ajuta?! Va rog mult.Thx so much. happyhappy

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

1. Se tot uita la ea, ii fura cate o privire.
2. O tachineaza.
3. Uneori, cand o admira uita de tot ce se intampla in jurul sau, e fermecat de prezenta fetei respective.
4. Inventeaza pretexte pentru a fi langa ea.
5. E mai amabil, mai atent cu respectiva fata decat cu celalate.
6. Cand fata se intelege bine cu alt baiat, devine gelos, si incearca sa le distraga atentia.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu exista primul, al doilea, etc. Exista indicii.Fiecare reactioneaza altfel.

| IloveME a răspuns:

Primul?
ar fi niste priviri inocente!