| madutza_ubytzik a întrebat:

As vrea sa stiu care sunt riscurile folosirii unui prezervativ expirat? ce riscuri sunt daca faci sex cu prezervativ dar prezervativul este expirat? Va rog sa imi rasp fara mistouri! Multumesc bye bye

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de a se rupe sau de a avea gaurele foarte mici prin care sa treaca spermatozoizi este mult mai mare (imposibil de precizat cat de mare).

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se poate rupe şi se poate ajunge la sarcini nedorite.

| nobody_9468 a răspuns:

Si prezervativele expira?
Si eu care credeam ca stiu destule... uite asa mai afla prostul cate cevabig grin

Bafta.

| pau2009 a răspuns:

Se rupe si ii si uscat

| Fllly a răspuns:

Nu aveti bani de unul nou?big grin

| zuzulici a răspuns:

Pai daca e expirat nici macar nu il poti pune, bine acum de cat timp e expirat dar de obicei se rupe nu ai ce face ca el, nici lubrifiant nu are e nasoltongue