| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu daca atunci cand un baiat se desparte de o fata pintr-un mesaj pe mess inseamna ca mai simte ceva pentru ea?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca s-a despartit inseamna ca nu mai simte nimic pentru tine. Ti-a dat mesaj pe mess pentru ca probabil nu avea curaj sa vorbeasca cu tine.

4 răspunsuri:
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai thinking depinde de ce a fost intre ei 2 happy si cat timp thinking prin chestia asta cu mesaju si messu ..sunt copilarii thinking de obicei cand ii spui prinrun mesaj sau pe mess nu mai vrei s'o vezi thinking

| Darkmagic a răspuns:

Daca ai avut o RELATIE apropiata de baiatul ala, normal ar fi sa te intalneasca si sa iti spuna privindu-te ca...nu mai merge intre voi respectiva relatie.
Cei care se despart prin messenger sunt doar nesimtiti.
Sau fricosi, sau...nu le pasa.
What? Te-a tinut de mana pe messenger? Ati facut dragoste cumva...pe skype? Ce sunt prostiile astea pe capul lor?

| Yoyolovesblue a răspuns:

Din moment ce v-ati despartit "pe mess" inseamna ca nici nu a simtit vreodata ceva pentru tine.

| fabogov a răspuns:

Nu, nu mai simte.