| andrutza_1639 a întrebat:

as vrea sa stiu daca prietenul meu ma iubeste, sunt k el de 12 luni si el a avut o rel k o fata inainte sa fie k mine de 2 ani si inca se mai gandeste la ea, ce credeti nu ma iubeste? astept ras voastre multumesc...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, din moment ce e cu tine de 12 luni, inseamna ca te iubeste... daca se gandeste la fosta iubita, nu inseamna ca o mai iubeste neaparat, dar totusi au fost impreuna 2 ani... dar eu cred ca nu ai de ce sa te gandesti la asta, acum e cu tine, iar fosta ramane in trecut...

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai daca e de 12 luni cu tine... e imposibil sa nu simta ceva pentru tine...cred thinking si de unde stii ca se mai gandeste la ea?confused ti-a zis el asta?

| r8driver a răspuns:

Am vorbit eu cu prietenul tau si me-a zis ca te iubeste numai pe tine stai linistita...

| PauLa.M a răspuns:

De unde stii ca inca se gandeste la ea?
ti a spus o in fata?
eu zic...ca tine macar putin la tine.nu ar sta asa mult cu tine doar pentru a uita de fosta.
sunt si anumite sentimente pentru tine.

| MM a răspuns:

Dar de ce ai dilema asta tocmai acum, dupa 12 luni de relatie? Chestiile acestea trebuiau lamurite la inceputul relatiei. Vorbeste cu el, nimeni altcineva nu stie ce simte sau la cine se gandeste.

| zuzumic a răspuns:

Pai de unde sa stim noi. ia-l de o manutza uitate in oki lui ( ca banuiesc ca intr-un an de zile ai reusit sa il cunosti cand te minte si cand nu ) si intreaba-l ba omule u ma iubesti sau nu am nevoie sa fi sincer cu mine...

| crizantema a răspuns:

Nu, nu te iubeste. A stat cu tine un an de zile ca s-o uite pe fosta, si o sa mai fie cu tine inca un an si de ce nu toata viata tot ca sa o uite pe fosta iubita...Sincer,daca se mai gandeste inca la ea cum se face ca e tot cu tine? Te iubeste fata...doar nu e obiect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citind ce scrii tu parca ma vad eu acolo... ca am avut si eu o relatie cu cineva de vreo 2 ani aproape si stiu ca inca se mai gandeste la mine respectivul si in ziua de azi laughing dar revenind la intrebarea ta... aveti deja un an impreuna...ar trebui sa iti dai seama daca te iubeste sau nu din felul in care se comporta cu tine...deodata ce e cu tine clar a inceput o noua etapa din viata lui si vrea sau deja a uitat-o pe respectiva. deci eu cred ca te iubeste...altfel...de ce statea atata timp cu tine? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu tinea la tine nu statea 12 luni cu u, dar e normal sa se mai gandeasca la fosta pentru ca a stat 2 ani cu ea, dar ai sa vezi ca cu timpul are sa o uite