| YourSweetAngel a întrebat:

Buna as vrea sa stiu
dc un baiat a fost cu o fata numa asa in bataie dee joc sa nu fie singur
si in timp a descoperit anumite calitati la ea el poate sa inceapa sa o iubeasca
adica un baiat care a fost cu o fata si shia batut joc de ea... poate sa inceapa sa o iubeaca?
fara raspunsuri la misto
dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MihaEla_8742 a răspuns:

Da,e posibil! Stii, viata iti rezerva multe surprize, iar socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ. Intre timp a descoperit la acea fata lucruri pe care nu le stia si l-a atras din ce in ce mai mult! E cea mai tare chestie prin care poate trece un baiat laughing

1 răspuns:
| iiConspire a răspuns:

Multi tipi din astia fac mereu asa mai intai isi bat joc de fata iar dupa ce iese si o cunoaste incepe sa se dezvolte ce simte pentru ea iar dupa aia cine stie poate simt amandoi la felwinking