| crisscrissu a întrebat:

Buna as vrea sa stiu la voi cand a avut loc primul sarut si cum a fost.
Eu aveam 13 ani si am fost pe la el (( eu cu el nu eram impreuna) ell era mai mare decat mine cu 3 ani, si tot ne jucam noi adica nepupam si el incerca sa deschida buzele sa ma sarute dar eu ii spuneam ca nu asa se pupa ca se da pupicuri cu buzele inchise si ne-am jucat noi adevar si provocare, dar in gluma si el m-a pus sa il sarut si eu am acceptat si eu aveam emotii bine el stia ca e primul sarut al meu si tot ce am facut eu a fost doar sa inchid ochii si sa...
In orice caz nu a fost un sarut intamplator a fost un sarut treptat si in joaca. A fost prima mea relatie adevarata ca sa spun asa a durat 6 luni chiar daca dupaceea ne-am pus decomun acord sa ne despartim nu am regretat niciodata ca cu el am avut primul sarut pentru ca stiam din-ainte ca relatia noastra se va termina candva.

8 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Doamne tu vorbesti "nu am regretat niciodata ca, cu el am avut primul sarut" de parca el a fost primul in viata ta(in pat ma refer)! M-ai facut sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost prima ta relatie adevarata? mai sa-mi trag chilotii.da lunga relatie.si acuma? ai vreo relatie? de care? de dragoste, de combinatie? la misto? adivarat mincinoasa? de harjoneala sexuala? de care?

| crisscrissu explică (pentru anonim_4396):

Bai stii ceva daca nu ai ce sa povestesti nu te mai baga... relatie adevarata adica o relatie in ca exista sentimente si alte cgestii. Nu o relatie de copii de 7 ani care spun ca au o relatie doar pentru ca se tin de mana cu un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai crishule? hai sa-ti dau un egzemplu de relatie adivarata bazata pe sentimente. tata si mama care au 54 de ani de casatorie, sant impreuna pana ce moartea ii va desparti. bunicii mei au trait muuuult intr-o telatie perfecta pana cand moartea i-a despartit.eu si sotia mea care avem o relatie de 1 an neoficializata si de 24 de ani oficializata, social si religios, pana cand moartea ne va desparti, pe lumea asta dar sper sa fim impreuna si pe lumea cealalta.concubinajul,curvia si preacurvia, combinatia sau futareala nu sant relatii bazate pe.nu sant nimic.

| noname2021 a răspuns:

Inca nu s-a intamplat dar am timp si de astea cool

| amorezul17 a răspuns:

Pe o banca big grin

| anghelniuta a răspuns:

Salut eu aveam 13 el 14 era inceputul relatieii noastre, in ziua aceia ni-am plimbat mult prin parc apoi seara ma condus acasa, ma strins in brate si ma apropiat de el, eu eram foarte emotionata si imi era frica insa el era foarte convins in ceia ce face, dupa cum spuneam ne-am apropiat unul de altu el a inceput sa-ni mingie fata si mi-a dat parul de pe fata usor intro parte cu mina, a inceput usor sa ma sarute pe frunte coborind pe obraz, apoi ne-am atins usor cu buzele de la inceput a fost un pupic devinovat iar apoi am inceput sa ne sarutam mai serios adica el ma saruta mai serios eu doar stateam si ii urmam ritmul...a fost foarte romantic dar si foarte hazliu deoarece ne-am ciocnit nas in nas...big grin
(sunt si acum impreuna cu acel baiat)
asa a fost primul sarut la mine.tongue

| qMaddie a răspuns:

Inca, nu s-a intamplat sad si sunt cam stresata!