| xDudeee a întrebat:

Buna`! As vrea sa va arat ceva. Abtineti-va sa nu plangeti...Nu cred ca veti putea!

http://www.youtube.com/watch?v=h9nS834cBzc&NR=1

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dai ceva de baut, daca dai ma si jelesc laughing

| valThina a răspuns:

Da il stiu de ceva timp.1 an sau 2... happy da e unul din clipurile in care o lacrima tot curge daca nu mai mult

| adriana543768654567895334 a răspuns:

M-am uitat la el si nu mi-a venit sa plang pentru ca nu am de ce. nu am fost niciodata cu un baiat thinking nu inteleg ce e asa de trist. stiu ca se poate intampla si in viata reala dar naa.
u ai plans? papa puup

| xDudeee explică:

@MxM, nu, nu am plans...Dar eram curioasa daca un om varsa macar o lacrima la acest clip...happy

| Patry a răspuns:

Nu am plans dar nu e nu stiu ce...

| asdasasasas a răspuns:

Nici n-am lacrimat nici nu l`am inteles
iubirea asta a voastra omoara distruge vieti

| AleXoY_4508 a răspuns:

Eu sincer sa fiu am pierdut vreo 2 lacrimi.

| asdasasasas a răspuns:

Si in sticla aia ce era pishat de rechin?