| Happiness_3504 a întrebat:

Buna!
As vrea sa va dati cu parerea in legatura cu cevahappy
Vorbesti cu un baiat, si vorbiti ca doi amici happy. Baiatul fiind foarte dragut are o gramada de admiratoare si vorbiti despre tema asta cum ca ar avea un farmec happy el necrezand asta incepe sa flirteze cu tine (tu initial esti indiferenta, in sensul ca pari ca il vrei doar ca amic) si el observa ca nu prea da rezultate treaba asta spune "pai vezi? ce farmec am eu?".
E si asta o forma de a spune ca te place sau e doar un truc?

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Este doar un truc. a vazut ca i`ai zis ca are un farmec si deja isi luase lumea`n cap numai ca sa-i zici u ceva gen " chiar ai farmec " sau ceva care sa se simta el bine ca il lauzi. oh go on
Este bine ca ai facut pe indiferenta! BRAVO asa sa fii in continuare!
funda?; x

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Doar un truc, o modestie falsa ca sa-i pici in plasa.