| Dragomir_Andrey_1988 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb cum imi pot face si eu o iubita,nu am avut pana acum noroc in dragoste fiindca a m un defect,am nasul putin mai mare ca restul, si as vrea sa stiu cum sa imi fac o prietena deoarece ma simt singur sad

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu te mai gandi la chestia asta cu nasul. Folclorul zice ca un nas mare indica o dotare pe masura si in pantaloni.
Fetele sunt atrase de baietii cre au incredere in ei insisi. De aici incepi. Nu ai noroc pentru ca ai avut ideea asta cu nasul, si fie ca nu le-ai atacat de loc, fie ca le-ai abordat cu frica. Fii increzator in tine si iti va merge bine.

3 răspunsuri:
| Dina10 a răspuns:

Incearca sa nu mai fi complexat de defectul tau si sa te placi asa cum esti. Daca tu nu te placi pe tine, nici altcineva nu o sa te placa. Sa ai atitudinea unei persoane sigure pe ea si sa nu fi timid. Totul sta in atitudine si nu in infatisare.

| HaSClau a răspuns:

Salut, problema cu nasul prea mare este de la natura si nu poti schimba asta (doar prin operatii daca e ceva foarte nasol), dar stai calm viata merge inainte, si nu ar trebui sa te dezavantajeze, multi au nasul mare si au o iubita.(Am un prieten cu aceeasi problema si totusi a avut o iubita), Tot ce trebuie sa faci este sa uiti de acest defect.
Daca iti place de o fata, du-te si vorbeste cu ea, cu timpul o sa va imprieteniti, iar micile defectele nu o sa mai conteze.Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are nasul cu iubita omule? se zice ca e direct proportional deci nu trebuie sa ai probleme pentru nas laughing.