| mihai1234567 a întrebat:

as vrea sa va intreb cum sa cuceresc o fata eu sunt intra 5a ea a 8a dar nu are nici un prieten. va rog spuneti-mi si nu spuneti ca nu am sanse eu vreau niste raspunsuri bune cum sa o cuceresc.la scoala ce ar trebui sa-i zic sau ceva sa ma bag in seama

Răspuns Câştigător
| sociopath a răspuns:

Nu e adevarat, ai sanse, da`te pe langa ea, fi dragut cu ea si in acelasi timp sarmant

5 răspunsuri:
| MariiLetz a răspuns:

Mananca ca sa ajungi marelaughing

| Sociopat a răspuns:

Lasa ma fata in pace ca are examen anul astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu is rautacioasa dar chiar nu prea ai sanse fetelor mai mari le plac baieti mai mari ca ele nu mai mici!

| wildfox2 a răspuns:

Cel mult o sa te placa ca pe un fratior mai mic.big grin imagineaza-ti cum te-ai uita tu la o fata din clasa a 2a sau a 3a. laughing

| VladCristian a răspuns:

Da pai ai avea o sansa daca fata te-ar place daca nu te place...ghinionul tau