| TeIubBah a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi raspundeti. Imi place de un coleg dar el nu imi prea da importanta si nu stiu daca si el ma place. Toata ziua sta cu o fata si pe mine nici macar nu ma saluta pe strada. Dar nici nu mai stiu ce sa cred. Fata aia cu care sta mi-a zis ca l-a intrebat si ii place de mine. Ce trebuie sa fac daca el nu ma baga in seama?

Răspuns Câştigător
| Alicia4408 a răspuns:

Eram si eu in situatia asta. Exista doua posibitati: 1 te place dar e mult prea timid si ii este frica de reactia ta; 2 a glumit cu fata aceea si a vrut sa vada daca o afecteaza cu ceva. Incearca sa aflii daca te place sincer oricum.In cazul meu a fost a doua varianta crying

3 răspunsuri:
| meduzzza a răspuns:

Pai ...de ce nu te bagi tu in seama cu el si vezi cum reactioneza si dupa aia tragi o concluzie daca te place sau nu.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Baiettii sunt aiurea raw.winking Nici nu stii ce au in cap

| TeIubBah explică:

Am incercat sa ma bag in seama dar o intrebare i-am pus si mi-a dat cel mai scurt raspuns posibil