| MariaaaaLm a întrebat:

Buna as vrea sa va zic ce intrebari sa ii pun yubitului meu cand vine la mine in pauza azi l-am sarutat de 2 ori si a zis ca i-a placut dar mai a venit si m-a luat in brrate si a zis te iubesccccccccccc ce trebuie sa ii zic ca sa il impresionez?/dau funda repede va rog

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

- Si eu te iubesc
- Esti singurul baiat pe care-l doresc
- Te iubesc enorm
- Nu am iubit pe nimeni cum te iubesc cu tine
FUNDA?

5 răspunsuri:
| miky23 a răspuns:

Ca nu poti exprima in cuvinte sentimentele tale pentru el

| fyrelord a răspuns:

Sa-i spui mereu ca e cel mai bun, si ca il iubesti foarte mult... happy

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai. Dragoste nu se exprima..Ci prin GESTURI happy Ii poti spune..Gen ca te lasa fara cuvinte cand e in preajma ta.

| imitatiedeom a răspuns:

Wtf intrebare e asta! :-o

| gostagon a răspuns:

Spune-i ceva din inima si el va aprecia mult.