| Genius8 a întrebat:

as vrea si eu nij status. nu stiu cum sa le zic da sa exprime ca e un nou inceput mie imi place alt baiat si de asta vreau sa zic ca e ceva nou ce a fost rau a trecut...va rog! si oricum dau fundita la cele mai multe si bune!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sper Baietii rai trebuie` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fete

Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect

Faci planuri? Nu ma include.Cuvintele sunt surde, acel vechi eu nu te mai aude.

Toata lumea spune ca nu esti pentru mine. foarte bine. eu sunt pentru tine.

Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura!

Inca mai ai o viata in fata. te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa!

De baiatu` dorit de majoritatea fetelor. exista una deja plictisita de el.

De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang

Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta dura

Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?

Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovesti

N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume

Credeam ca traiesc un vis departe de realitate. si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte

Si stie ca nu`mi face bine.Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire

ne-am indragostit ca draq. tu de mine, eu de altu

Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar tu

Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin • Facem ce stim

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • si-o iau de la inceput •

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput.

Am Învăţat Că Viaţa E Ðură.Ðar Încă Иu Am Învăţat Să Mă Ridic Ðupă Fiecare Łovitură.

Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte.

Barbatii au descoperit focul dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra

Când erau mici. fetiţelor le plãceau sã se joace cu pãpusi, iar bãieţilor cu masinue.Acum,fiind mari. bãeţilor le plac pãpusile, iar fetelor masinuţele

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu….
De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

Eu îti spun, tu nu intelegi.
Tu vrei sa ramâi. Eu vreau sa pleci.
Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat?!
Ai fost doar un capriciu. Si ti-am demonstrat! happy

de azi a incetat sa`mi mai pese!

Si spun stop! Relatiei de.o vara.Ca n.am chef sa regret a doua oara.

E ultima tigare pe care o fumez plangand.oh go on
Azi e ultima zi.in care il mai port in gand

Sunth gatha sa traiesc` 0 altha viata`. sunt gatha` sa afishez javrel0r` 0 altha fata` oh go on

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi