| Bruunetzellu93 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu, cum pot sa slabesc am 62 de kg la 13 ani sad.
dau funda pentru cel mai bun raspuns mersii :*:*:X!

Răspuns Câştigător
| misterioasahug a răspuns:

Buna raul! sfatul meu e sa faci sport, sa mananci doar de 2 ori pe zi si sa nu fie dimineata sau seara. in 3 saptamana vei slabi consierabil. stiu din propria experienta. fundaaaaa? plz

4 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Heii raul depinde si de inaltimea tawinking daca esti inalt nu are rost sa slabesti mult decat sa dai jos burtica.
Pai acum ca e var si nu prea ai ce face dimineata dupa ce te trezesti faci ce faci in baie si te duci la alergatwinkingprin parc tongue
pa`pa

| Issaa a răspuns:

Trebuie sa practici un sport
si sa manci regulat micul dejun este important dar sa nu exagerezi cu mancarea si dupa ora 7 sa nu mai manaci poti manca din 4 in 4 ore de exemplu dimineata la 10 la ora 13 pranzul la 17 o gustare de preferabil un fruct la 19 cina dar sa stii ca carnnea nu ingrasa asa tare dar dupa 7 nu mai mannci dar daca simti nevoia poti bea o ceasca cu lapte [stiu ca suna aiurea dar e parerea mea ]

| usernamebpla a răspuns:

Pai...faci sport, bei multe lichide, incerci sa nu mai mananci seara dupa ora 6 sau 7, si cum am mai sp bei multe lichide (totusi ii ceva in stomak ) incearca sa eviti alimentele cu multa grasime si daca vrei sa faci si exercitii pentru abdomen uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE si yosh ...alearga,ranspira! (dar dupa fa dus :)))

| JustDanutza a răspuns:

Pai in primul rand ai grija ce mananci. fara bauturi acidulate,dulciuri, grasimi etc.fa ceva sport, bea multa apa si ai rabdare.nu o sa dai kg jos imediat