| ANNAMARIA2512 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca e posibil sa imi fi pierdut virginitatea dupa ce mi-am introdus un pix in vagin adanc cam la 10 cm.Sunt in ziua a5a a menstuatiei, iar sangele de pe pix cred ca era din vina scurgerilor. Imi este tare frica ma mi-am pierdut-o. Voi ce credteti? Am nevoie de un raspun

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Depinde. A fost pix cu mecanism sau din cel simplu? Cele cu mecanism, sunt stiute ca pot avea erori de functionare in medii umede, ceea ce duce la declansarea neanuntata a pistonului, lungind pixul cu 2 cm, iar daca vorbim de 12 cm atunci nu mai esti virgina cu siguranta.

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Slabut! Castravetele e de baza. Cu castravetele rezolvi problema sau mai ai o posibilitate: banana de Columbia! Daca nu folosesti banana de Columbia, crescuta la 80 de grade Fahrenheit, nu rezolvi cazu'!

| Andreeush a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut nici un contact sexual pana in momentul de fata te poti considera inca virgina. E posibil ca atunci cand ti-ai introdus acel pix in vagin himenul tau sa nu mai fie intact. Sunt fete care se nasc fara himen iar asta nu inseamna ca nu sunt virgine.
Data viitoare ai grija ce introduci in vagin, pot aparea infectii si iti poti pune sanatatea in pericol.

| ngllllll a răspuns:

Ai grija ce bagi acolo. Poti face infectii grave. Iti dau un sfat. Ce mai bine este sa nu fortezi corpul. Multumeste-te cu visele eroticez care oricum sunt cele mai eficiente. Im starea de veghe nu vei reusi sa ai nici pe jumatatea satisfactiei.
Pace!

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu Doar ca esti virgina dar mai esti si proasta pe deasupra. macar nu bahgai un morcov!laughing)