| baisel a întrebat:

Buna aseara am avut o relatie sexuala cu o domnisoara si cind am dat drumul... am drumul in doua cu singe ce poate fi?
ps. a fost 1 mea relatie sexuala!

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Probabil s-a rupt proverbiala ata.
Si fetele sangereaza la primul contact sexual.
Daca patesti si a doua oara la fel, mergi la medic. happy

| baisel explică (pentru JulyStorm):

Mersi! bine o sa tin cont de asta!

| Azµre a răspuns (pentru JulyStorm):

Sânge în spermă indică altceva, fie o infecție, fie un banal vas de sânge care s-a spart.

5 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

S-a rupt ata big grin, dai ceva de baut? nu mai esti virgin laughing

| ionut671 a răspuns (pentru rapidistzu):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee n-am mai auzit intrebari din astea dar de baut vreauuu

| rapidistzu a răspuns (pentru ionut671):

Si eu ca imi e o seteeeeeeee laughing si oricum e vineri big grin pana marti cand merg la scoala(luni practica la service) ar disparea mirosu laughing big grin