| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am dormit la prietenul meu si s au cam incins lucrurile. Eu am 16 si el are 18. Am fost cei mai buni prieteni timp de 1 an si de 1 luna suntem impreuna. Ne am sărutat vreo 30 de min, s a urcat peste mine si m a intrebat daca o facem. Eram incinsi amandoi, foarte incinsi. I am spus ca sunt pe ciclu iar el a zis ca intelege. Chestia ii ca sapt viitoare o sa dormim iar împreună si sigur o sa incerce iar. Il iubesc si chiar imi doresc sa o facem dar imi e frica ca o sa ne despartim dupa. Cunoscandu ne de asa mult timp, stim totul unul despre celelalt si practic el nu mai are ce sa descopere nou la mine. Ce sa fac? Eu ma gandeam sa vorbesc cu el despre chestia asta...dar nu stiu daca e bine.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu a trecut prea mult timp și nici nu prea ai încredere. Doar tu poți lua decizia asta.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imi pare rau sa te aduc la realitatea dura a zilelor noastre domnisoaro dar sunteti tineri sunteti la varsta cearsafurilor dupa o partida de sex despartirea este inevitabila. ori esti pregatita sa va despartiti dupa sex ori NU TE BAGA

| WaterDrop a răspuns:

Doar te foloseste si va pleca dupa ce se plictiseste. Avea destul timp in decursul acelui an sa fie mai hotarat cu sentimentele lui. Nu va dura relatia si prevad ca vei reveni aici intreband cum sa treci peste depresia despartirii si peste dezamagirea sexului.

| mariaariamaron a răspuns:

Lui ii placea de mine in decursul acelui an dar eu nu stiam ce vreau. M a aşteptat practic

| Emilian65 a răspuns:

Gandeste de o mie de ori si ia o singura data hotararea daca faci sau nu sex.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu e bine, logic! Tipul dupa ce te are, iti da cu piciorul. Ce crezi, ca se va casatori cu tine? Eu zic sa masori de doua ori si sa tai o data! ( sper ca te-ai prins)

| alexandru0sorin a răspuns:

Man e simlpu. daca vrei s-o faci fa-o, daca nu, nu. daca va despartiti dupa o partida v-ati fi despartit oricum, iar daca nu, nu. poti fie sa amani inevitabilul si sa fii incinsa degeaba ori sa faci cum vrei si sa risti sa afli daca te iubeste cu adevarat mai devreme.