| anonim_4396 a întrebat:

Aseară am încercat sa facem pentru prima data eu cu prietenul meu dragoste. doar ca nu a iesit cum am vrut... probabil am avut amândoi emoții. Totul a început de la un sărut... Si ma simțeam si stânjenită ca trebuie sa-mi vină si ciclu si îmi era frică sa nu vină atunci si era si sora mea acasa. Si ne-am oprit. Doar ca la un moment dat am inceput iarăși sa ne sărutăm si am zis sa incercam iarăși. După nu a durat mult si s-a terminat. Nu am simtit când a scos-o. El a zis ca a scos-o la timp si ca nu s-a terminat in mine.
Oricum ma simt asa prost ca nu a iesit cum am vrut noi. Încă nu mi-a scris. Chiar imi place de el si asa si chiar vreau sa nh ma mai gândesc ca sexul nu e asa grozav cum vrem noi. Ce ss fac? De ce ma simt asa prost? Nu vreau sa creadă ca pentru mine contează sexul. imi place mult de el...
Vreau sfaturi.
O zi bună

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fii pe pace, n-o s creadă asta.
Acum cel mai bine ar fi să faci o vizită ginecologului a să te asiguri că e totul ok acolo jos.
Cât despre sex, cu timpul va fi (mult) mai bine. Oricum, un sex de calitate nu se face nici pe grabă, nici cu teamă că vă „simte" careva. Dățile viitoare căutați un loc mai intim și sigur.

| kandaraki a răspuns:

Asa e la inceput, emotii, chestii, nu e nimic ca nu s-a primit, nu trebuie sa iti faci griji, veti reusi data viitoare, pana va deprindeti unul cu celalalt trebuie timp.

| anonim_4396 explică (pentru kandaraki):

Sper... chiar îmi place de el. L-as întreba dar nu stiu cum. sad Nu vreau sa creadă ca nu îmi place si asa la pat
Poate ca ne-am grăbit

| kandaraki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa il intrebi sau sa ii zici nimic, il vei ofensa, ii va parea ca din cauza lui nu a iesit nimic. multi asa patesc la 1 act sexual. totul va fi bine, inseamna ca nu sunteti indiferenti unul fata de celalalt, aveti sentimente, nu doar animale care vor sa faca sex

| anonim_4396 explică (pentru kandaraki):

Nu stiu. I-am scris eu mesaj, vorbeste normal doar ca nu vreau sa se schimbe față de mine. E normal ca sa fie prima data asa. Vreau sa fie o relație frumoasa nu doar bazată pe sex. E normal dar de multe ori imi pun intrebareaîntrebarea daca a doua oară va fi la fel?

| kandaraki a răspuns (pentru anonim_4396):

O relatie nu inseamna doar sex, iar gandul ca a doua oara va fi asa nu trebuie sa persiste, fiindca la nivel psihologic dauneaza si astfel nu va iesi nici a 2, 3 oara daca te vei gandi la asta

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar și dacă va fi la fel și a doua oară, cu siguranță se poate mai bine. Cum ziceam - sexul de calitate nu se face în grabă și pe „muțește".
Stay chill, totul va fi ok.

| kavasaki99 a răspuns:

Esti o fata de nota 11

| anonim_4396 explică (pentru kavasaki99):

Îți mulțumesc. Ieri i-am dat eu mesaj am vb toata ziua. La un moment dat nu a mai zis nimic. Nici eu. Azi astept sa vad daca imiîmi scrie el. Am pățit de prea multe ori si acum mereu mi-e teama sa nu mai patesc la fel. Îmi place de el so chiar nu ma interesează ca nu am reusit prima data. Stiu ca a doua oara va fi bine...

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pățit si eu cu prietena mea la fel. ea e genul tau. am apreciat foarte mult asta. Aratăi că pentru tine nu e sexul pe primul loc si ca nu conteaza ca nu ati rausit din prima vorbiți deschis si mai incercati de cate ori este nevoie. mult noroc te pup

| anonim_4396 explică (pentru kavasaki99):

Eu nu vreau pe cineva pentru sex. Vreau pe cineva care sa fie alaturi de mine nu sexul. Mulțumesc. Iti doresc o seară frumoasă. Pupici

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fete ca tine rar se mai găsesc. te apreciez mult!