| catzelushdeplush a întrebat:

aseara in timp ce imi sarutam iubitul l-am mangaiat putin in spate asa ca o zgarietura si parea foarte excitat dar mi-a zis sa nu o mai fac, care ar fi cauzabatting eyelashes FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Ai zis-o si tu era foarte excitat...batting eyelashes probabil ca nu vrea sa iti arate si cealalta parte a lui [stii tu la ce ma refer]

Ehh.ce poti sa iti zic! Bravo tine-o tot asa

Ti pupic

6 răspunsuri:
| Alexandra_1925 a răspuns:

Oups...fii atenta, nu-i de bine.

| sebastyancuidiny a răspuns:

Paiii, tie ti-ar place sa te excite si sa te lase neterminate? I se scoala baiat-ului in parc, si n-are ce face.

| Cazzoz a răspuns:

Se excita daca il atingi pe spate simplu-.-
am un prieten care e la fel-.-

| Julia89 a răspuns:

Pai nu vrea sa il mai maingai pe spate ca se excita, apoi poate nu se mai opreste si ajunge cu tine in pat - poate tu nu vrei, el logic nu vrea sa te forteze si i-ar putea fi greu sa se opreasca, asa ca ai grija.

| iGăust a răspuns:

Poi depinde. Daca la-i excitat si ai o varsta de peste 18 ani.continua. daca esti sub 18 ani eu zic sa eviti zona. Medical vb despre varsta.

| catzelushdeplush explică:

Pai da, are 19 ani si eu 15big grin dar nu a fost intentia mea sa il excit...ce pot face?