| rebelasexi a întrebat:

Aseara iubitul meu m-a intrebat cum il iubesc de ce si pentru ce il iubesc. Si eu nu prea am inteles intrebarile si nu am stiut ce sa ii raspund...ma puteti ajuta.

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Clar, cum sa te ajutam noi? Tu stii cum/de ce/pentru ce il iubesti nu noi, cum vrei sa stim noi ce simti tu pentru el? Secolul 21 este prea avansat pentru tine!

| DNSK a răspuns:

Uneori simti nevoia chiar daca stii sa auzi de la fata ce te iubeste, de ce te iubeste, simti nevoia sa auzi toate lucrurile alea care t fac special in ochii ei, asta umple sufletu mai mult decat o partida de sex! noua ne place k fetele cu care stam sa ne aminteasca cat de buni suntem si k ne iubesc pentru ce suntem! nu t pierde, zi ce ai pe suflet, asta daca-l iubesti si simti, daca nu.nu spune nimic! o sa-l faci sa sufere la un moment dat

| Allex7 a răspuns:

Daca te-a intrebat tu singura ii vei da raspunsul iar raspunsul vine din inima si nu din minte.

| vladmR a răspuns:

Nu poti intreba pe cineva asta. Totul se dovedeste nu se spune. Asa sa ii si spui lui

| n0name19 a răspuns:

Castiel. nu fi asa de dur cu fata. poti sa ii spui ca il iubesti pentru felul in care se poarta sau cum vorbeste cu tine. sau il iubesti pur si simplu. nu stiu ce sa iti spun. fi sincera cu el si spune-i ce gandesti :*

| F4ng a răspuns:

La o astfel de intrebare se raspunde din sufle. Spune-i fiecare sentiment ca il ai cand esti in preajma lui, spuni pana si cel mai marunt lucru care iti place la el. Spune-i toate lucrurile care te determina sa mai stai cu el si care teau determinat din prima instanta sa fii cu el.

| ursachy a răspuns:

Destept iubitul tau vrea sa vada cum gandesti si ce ai de gand si sa-ti citeasca caracterul

| rozbombon a răspuns:

Pfaa stiu.Si mie mi s-a intamplat asta.Poi poate el nu se crede/se vede atat de special, si nu stie ce apreciezi tu mai mult la el si ce sa scoata in evidenta mai mult.Eu te sfatuiesc sa ii marturisesti tot ce simti pentru el si ai sa vezi ca va fi bine:*winking.

| yrynuka95 a răspuns:

Spune-i ce gandesti.il iubesti pentru cum se poarta, poate arata si binelaughing tu stii...

| rebelasexi explică:

Multumesc toturor dar eu sunt mai timida si mi-e foarte greu sa ii raspund. Poate si pentru ca el e un baiat care nu prea le are cu sentimentele, dar mie mi-a raspuns la acele intrebari si mi-a zis tot ce la facut sa stea cu mine...mi-a zis sa ma gandesc bine ca o sa ma intrebe din nou si am raspunsurile dar imi este greu sa i le zic cum am zis sunt timida si desi suntem impreuna de aproape 1 an tot nu pot sa i le spun