| andrutzic a întrebat:

Aseara m-am certat cu prietenu aseara. In fine neam impcat, dar diseara iesim mai multi in oras si o sa fie si el. Vreau sa ma imbrac intr-un fel anume sa ma comport intr-un fel incat sa ma ierte sa se indragosteasca din nou de minebig grin mrs mult

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Imbracte frumos in ce iti sta tie mai bine lasati parul pe spate machieaza natural uitate in ochii lui si zmabeste.

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

U vrei sa te schimbi. crede-ma mai bine te imbraci normal si te comporti normal baiatu ala te iubeste odata ce sa impacat cu tine la loc tot ce poti s fac e sa fi amuzanta si asa o sa te tina in brate o sa te pwpe si o sa se indragosteaska iar.

| Bellatris a răspuns:

Mai bine va intalniti voi doi inainte si mai vorbiti, daca te gandesti ca poate nu te-a iertat. Nu este nevoie sa te imbraci sau sau te comporti intr-un anume fel doar ca sa ii faci lui intr-un fel pe plac. Doar fii tu.

| Anonim3007 a răspuns:

Vrei o schimparewinking ( sfatul meu este ca nu e cea mai buna decizie) Dar daca vrei schimbare imbracate intr-o rochie ( de exemplu rosie mie asa mi-ar place big grin ) sau niste blugi mini sau colanti big grin si o bluza sexy rau :X

| cryssu0896 a răspuns:

Eu zic sa fi tu insuti, baietilor le plac totdeauna fetele naturalehappy

| Oana_2961 a răspuns:

Si intrebare care e?big grin