| stfbaaa a întrebat:

Buna!
Asta e intrebare pentru baietihappy. cine nu raspunde sincer, sa nu mai raspunda.
Baietilor, ce ganditi voi cu adevarat despre acea perioada a femeilor?
Vi se pare ceva de detestat, sau reactionati respingator cand auziti despre asta, sau vi se pare ceva normal si nu aveti nicio reactie la chestia asta?
As vrea sa stiu sincer ce credeti. fundahappy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva normal, nu e vorba ca reactionez in plan go out dar eu imi vad de viata mea ca stiu cum e lumea in ziua de azi si am incredere doar in parinti.

| georgiana_1403 a răspuns:

Nu stiu daca a inteles cineva din cei care au raspuns aici despre ce e vorba dar toti au scris lucruri care nu au nici o legatura cu asta. Aiurea. Trebuie sa le spui mai direct. Cum a facut simo_8168. Poate asa inteleg si ei despre ce e vorba.

| BYGGeo a răspuns:

Din punctu meu de vedere: In acea perioada baieti simt o lipsa de atentie din partea fetei iar uni mai gelosi cred ca sunt inselati.

| Cosmin1992 a răspuns:

Daca ai spune la care perioada te referi... ca voi aveti mai multe feluri de perioade in viata.

| Andrei777 a răspuns:

Sincer,mi se pare un lucru normal... de ce sa fie detestant? de parca voi fetele v-ati fi dorit asta...tongue

| simo_8168 a răspuns:

Cosmin 1992 e asa complicat? ciclu!

| DonyHD a răspuns:

Sincer, mereu cand ma gandesc mi se face greata instantaneu cateodata imi vine si sa borasc, de cand i-am bagat lu una mana la *** si era pe stop si dupa aia am vomitat pe banca sau cand a venit una la mine sa-i dau ceva sa se stearga ca s-a patat :-&