| MaryMaRiA13 a întrebat:

Astazi am primit o felicitare de Craciun de la baiatul care il plac. Sunt putin confuza : a scris la sfarsit "Love" urmat de numele lui. Sunt sigura ca ma place dar intrebarea este : ma iubeste? Si apropo, am vazut ca mai avea niste felicitari si pentru alte fete.nu stiu ce sa cred. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil big grin Chiar daca nu te iubeste, te place, si asta inseamna mult.

Nu prea poti iubi o persoana cu care nu ai fost, careia nu ai ajuns sa o saruti sau sa o strangi in brate din toata inima.

Asa ca nu iti face griji big grin Intreaba-l daca vrea sa iesiti si sunt sigur ca daca te-ar placea, ar iesi cu tine.

O zi placuta!

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Nu te impacienta atata! Daca tu stii ca te place, e bine, dar nu te gandi ca te iubeste. Sunt mii si mii de semnaturi ca finalul unei felicitari. Asa se semneaza el si pun pariu ca asa a scris si la celelalte, si daca nu, inseamna ca ai fost tu unica si a vrut sa se semneze altfel, dar nu cred ca a dezvoltat asa sentimente puternice! Bafta!