| Cosmin777V a întrebat:

Buna, ați observat ca țiganii au început sa ne fure româncele? Acum toate româncele mor după țigani și nu știu de ce, alții le bat, le înjură și tot stau cu ei. Care e purul motiv? Vreau și eu sa am multe iubite cum au țiganii

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tiganii fură orice nu doar pe românce, si in general femeiile caută barbati cu bani si daca multi rromi au bani atunci pe acestia îi prefera pentru banii lor nu ca ar fi tiganii frumosi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te speria, ca raman alea cuminti si serioase, tiganii fura doar pe acelea care se lasa furate, adica pitipoancele, golancele si disperatele proaste, care se duc in limba dupa smecheri, cocalari, interlopi si tigani cu bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fura nimeni nimic. Femeia nu e un animal de povară, ca să fie luat așa la întâmplare, precum te exprimi tu.
Fiecare femeie decide pe cine alege.
Și ăla pe care tu îl faci "țigan" (termen peiorativ) în buletin e tot român. Nu o să înțeleg niciodată pornirile rasiste, pe care le au unuii oameni, deși la tine e clar o problemă de educație, la cum scrii cuvântul "vreau" (vr).

| Hrea12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

E roman de etnie tiganeasca. Asa se numesc, nu e nimic peiorativ, Praleoo!

| Cosmin777V explică (pentru Hrea12345):

Așa e el mai incult, dacă ziceam "rromi" tot același comentariu lasă?

| Hrea12345 a răspuns (pentru Cosmin777V):

Rromi nu exista, exista doar tigani.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Aia ziceam și eu, se întâmplă de mult timp.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Albanezii mai mult

| careestefazafrate a răspuns:

Cosmin româncele care sunt împreună cu tigani sunt inculte, needucate și lipsite de respect fata de ele, asa ca te rog, nu ma baga pe mine în categoria zdrențelelor, care ne pângăresc specia. Eu sunt Româncă și nu aș fii niciodată împreună cu un tzigan, deoarece nu o sa fac sex cu o specie animalica. Eu prefer Românii, pentru că sunt Româncă

| anonim1920 a răspuns:

Ei le prostesc repede ca au nevoie de bani,sa le bage la produs,sau daca nu asta,sa si faca treaba cu ele,pentru ca, tiganii n au voie sa si bata joc de neveste(adica sa le dea la m.e) asa ca cauta fete care sa faca asta, si ele vad bmw, palate, telefoane si pica, si aia e

| HXNER a răspuns:

Esti rasist? Ca altfel nu imi explic intrebarea. Fiecare fata/femeie alege ce si cum.