| roket2012 a întrebat:

Buna atpu, Eu iubesc o fata imi place foarte mult de ea.Ea stie ca o plac dar ea acuma nu ma mai place. Cand m-a placut mie atunci abia incepeam sa o cunosc mai bine si sa ma indragostesc de ea. Cum fac sa o recastig. Ajutati-ma TPU cat mai repede dau funda!

1 răspuns:
| d33a15 a răspuns:

Dar de unde sti tu ca nu te mai place? eu cred ca totusi se mai simte atrasa de tine.doar ca nu ti-o arata, poate ai ranit-o.surprinde-o cu gesturi si cuvinte frumoase.o sa vezi ce iesewinking