| babbysmil3ey a întrebat:

Atunci cand esti indragostit/a ce faci, ca sa numai fii?
cel mai bun raspuns argumentat, primeste funda.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Faci sex turbat si pleaca fluturii din stomacellove struck

| fabiola a răspuns:

Daca ai peste 18 ani...te casatoresti, daca esti minor ...iti dai doua palme, te trezesti si te apuci de invatat!

| AlexTheSpecialOne a răspuns (pentru fabiola):

Cel mai tare raspuns rolling on the floor) suntem pe aceiasi unda pe site-ul asta laughing))))

| baru a răspuns:

Sall. Atunci este bine sa gandesti cu capul, si sa lasi sufletul deoparte.Cand suntem indragostiti toti mergem cu inima si sufletul. De acea este bine sa fim mai precauti sa nu ajungem la neplaceri. Pa!

| XxZer0xX a răspuns:

Pai daca esti indragostit/a nu poti sa faci sa numai fi.
E ca si cum ti-ar placea bomboanele dar vrei sa nu iti mai placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu vrei sa fii indragostit? E un sentiment foarte frumos.Doar in cazul in care iti este impartasita aceasta iubire.Banuiesc ca in cazul tau nu este asa.Atunci.Ca sa nu mai fii indragostit/a ar trebui sa nu te mai gandesti la persoana respectiva.Sa incerci pe cat posibil sa nu-i mai dai atentie.Sa o ocolesti. Sa nu te mai uiti sau sa nu-ti mai aduci aminte de momentele petrecute alaturi de ea sau orice lucru care iti aduce aminte de ea. (poze, convorbiti, id de mess, nr de tel, mesaje). Daca faci asa timp de 1 luna iti zic eu ca o uiti si nu mai esti indragostit/a.winking Sper ca te-am ajutat si-ti doresc sa ai parte de multa iubire

| babbysmil3ey explică (pentru anonim_4396):

Pai

| anonim_4396 a răspuns (pentru babbysmil3ey):

Pai.ce? Am dreptate sau am gresit cu ceva?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aștepți, sa se stingă focul asta ce se numește îndrăgosteală