| anonim_4396 a întrebat:

Atunci când fac dragoste cu prietenul meu trebuie neapărat sa fac și oral? Tin sa spun ca e pentru prima data, si nu sunt de acord cu asta. Funda

12 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Fara suparare, tipul asta vrea sa te prosteasca, dat fiind faptul ca tu nu ai experienta.Cum adica sa fie obligatoriu? Nu am auzit niciodata asa ceva.Chiar daca ai impresia ca il cunosti, ai grija ca e posibil sa iti para rau dupa.Nu mi se pare in regula sa faci ceva ce tu nu vrei doar pentru ca el iti creaza impresia ca e normal.

| Ayanaaa a răspuns (pentru AdelinaC):

Stiu sigur ca nu ar face asta, e totusi un respect intre noi, dar cum am vazut ca mai toti spun ca este obligatoriu, nu stiu ce sa cred

| AdelinaC a răspuns (pentru Ayanaaa):

Pai tu nu vezi ca sunt ironici cand spun asta? Au vazut ca nu stii si vor sa te prosteasca.
Obligatoriu nu are cum sa fie 100%, tu faci cum vrei dar ai grija sa nu plangi mai tarziu cand vei vedea ca nu te iubeste asa cum crezi tu.

| Neinteresantul a răspuns:

DA!

| anniebox16 a răspuns:

Nu trebuie sa faci oral. De cat timp sunteti impreuna? Daca tu nu vrei sa faci asta atunci nu o face. Daca te pune el sa o faci atunci nu te iubeste, vrea doar sex. Bafta:X

| Ayanaaa a răspuns (pentru anniebox16):

Asa credeam si eu pana astazi, ca daca ma iubeste nu o sa ma puna sa fac asa ceva...dar am citit si am observat ca toti spun ca asta e necesar, si fara asta nu se poate, adica il cunosc destul de bine si nu las crede in stare sa fac asta pentru ca ma iubeste, dar ma pot astepta la orice si tocmai de aia am intrebat

| anniebox16 a răspuns (pentru Ayanaaa):

Nu e adevarat. Se poate si fara. Sincer daca iti zice sa ii faci asta mai ales ca e prima data pentru tine, vrea sa te prosteasca. Ai grija:X

| crystynel23 a răspuns:

N-am incercat niciodata dar eu stiam ca sexul oral la baieti e pentru a intar penisul ca sa o puteti face... nu stiu acum. Vezi tuwinking

| DyNo a răspuns:

Asa este, nu e obligatoriu sa face-ti si oral si daca el vrea asta neaparat si te obliga inseamna ca nu te iubeste, cum s-a mai spus.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Pai cine te obliga sa faci ceva ce nu iti place?

Răspuns utilizator avertizat
| Sturlubel a răspuns:

Clar ca trebuie sa faci! Altfel nu o sa te mai iubeasca, si ce o sa te faci tu fara iubirea lui?
Pune-l sa si-o suga singur.