| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut o scurgere maronie. Nu am avut niciodata contact sexual. Ce poate insemna asta? cine stie are funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Salut.Asta este legat de fete.la o anumita varsta iti vine ciclul.cum sar zice.si asta este normal.o sa iti mai vina.chestia asta se intampla o data pe luna.eu stiu de la prietenele mele de p'afaratongue

| Feliciann a răspuns:

Raceala iubita

| xVicky a răspuns:

Nu-ti face griji...Este posibil ca in primele 2-3 zile ale menstruatie sa ai scurgerea mai maronie.Este normal!

| Biia_1274 a răspuns:

Inseamna ca iti vine menstruatia :p. Nu te panica! E ceva normal big grin

| helly a răspuns:

Nu este vorba despre menstruatie, mi.a venit la 11 ani si acum am 13 rolling eyes cred ca imi dadeam seama daca e asta.

| Laavinia1234567890 a răspuns:

Nu are treaba cu contactul sexual asta.Este menstruatia.