| musicfan a întrebat:

azi am fost la biserica si mi-a venit menstruatia in timpul slujbei, abia acasa am aflat, acum in octombrie am 1 an de cand mi-a venit dar norml trebuia sa imi vina pe 4 noiembrie. se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Nu, stai linistita.menstruatia oricum se regleaza cam dupa 2 ani.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se va intampla nimic.

| TąNyą a răspuns:

Nu. Menstruaţia se regleaza în minim 2 ani complet tongue stai liniştită.

Doar o mică dereglare poate ai răcit.

T.

| LifeFail a răspuns:

Stai calma:X
La varsta asta e normal sa fie neregulata.
Poate sa vina oricand are ea chef.
De obicei vine la 28 de zile, dar nu e neaparat o regula.
Pa, pa.

| Dulke a răspuns:

Pot sa zic ca e f pakat sa iti vina in biserica, este fff pakat, trebea sa iesi imediat afara si nu stiu cati pasi sa faci inpoi cred ca 9 nu stiu sigur, in legatura cu menstruatia nu ma prea pricep, am 15 ani rolling on the floor si nu mi-a veni decat de 2 ori cand am implinit 14 ani big grin si de atunci nimic sad sry sper sa gasesti raspuns la intreb tah, gandeste-te ca sunt pers care au problema mai mari ca uh,,

| Squmppaaaa a răspuns:

Nu cred. poate e ceva nereglat... dar stai kalma ca poate e normal. sau poate nu straight face du-te zi l mami...sad happy